Alergie


Terapia biorezonansowa w przypadku alergii


Kiedy mamy na myśli „katar sienny” lub „alergię”, ludzie wyobrażają sobie strumień z nosa, kichanie, swędzenie oczu oraz , duszności. Układ oddechowy jest rzeczywiście najczęstszym celem w ostrych i przewlekłych reakcjach alergicznych. Objawy obejmują nasilenie od niewielkiego świądu w nosie do kataru siennego i przewlekłego zapalenia zatok po zagrażającą życiu astmę oskrzelową.

Klasyczne testy alergologiczne poszukują głównie alergenów wziewnych, takich jak roztocza kurzu domowego, pleśnie, sierść zwierząt, pyłki i substancje zapachowe. Terapeuta biorezonansowy będzie nie tylko poszukiwał alergenów wywołujących te objawy, ale będzie również poszukiwał i leczył podstawowe zaburzenia energetyczne, takie jak przewlekłe alergie pokarmowe, przewlekłe toksyczne zanieczyszczenia. Większość dzieci doświadczyły całkowitego wyleczenia, inne odczuły zdecydowana poprawę.

Metoda biorezonansowa stała się dobrze znana ze swojej zdolności do szybkiego i skutecznego leczenia alergii. Wieść o metodzie i oczywistym sukcesie szybko rozprzestrzeniła się wśród pacjentów, w związku z czym wielu alergików poszukuje praktyk terapeutów biorezonansowych. Jest to z pewnością spowodowane faktem, że liczba osób cierpiących na alergie stale rośnie od lat i wielu pacjentów jest rozczarowanych opcjami dostępnymi w medycynie konwencjonalnej.

Terapie BRT stosowane są od ponad 20 lat w leczeniu alergii. Alergie są obecnie bardzo rozpowszechnionym stanem. Mogą być testowane i leczone bezboleśnie i bez żadnych szkodliwych efektów ubocznych za pomocą urządzenia Bicom. Według dr med. Rummel z Karlsruhe, alergie mogą odgrywać główną rolę w wielu stanach przewlekłych.

Podobnie jak homeopatia, akupunktura i inne metody terapii uzupełniającej, biorezonans jest formą medycyny regulacyjnej. W ramach medycyny komplementarnej terapia BRT jest uznawana za skuteczną oraz sprawdzoną metodę.

Testy alergiczne wykonywane naszą metodą są bezbolesne, bezinwazyjne i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Szczególnie polecamy je przy diagnozowaniu alergii u małych dzieci.

Po zdiagnozowaniu alergenu(ów) proponujemy terapię odczulającą. Każdy alergen musi być odczulony indywidualnie ( 1 do 3 sesji w zależności od rodzaju alergenu ).

Po okresie 2-3 tygodni od odczulania wykonujemy test kontrolny, sprawdzając czy daną alergia została wygaszona. Test kontrolny jest bezpłatny.

Biorezonans Jelenia Góra Bicom
Ul. Zgorzelecka 9 58-500 Jelenia Góra tel. 576 734 460.


Diagnostyka i terapia, testy alergiczne oraz odczulanie, Borelioza, Candida, rzucanie palenia, terapia uzależnień, odporność, terapie przeciwbólowe